Wejherowo, Dzięcielskiego.

329.000zł

Szczegóły

Na sprzedaż mieszkanie(36,9m2) usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, który został wybudowany w 2012r. przez dewelopera Orlex w Wejherowie przy ulicy Dzięcielskiego. Do mieszkania przynależy duży, zadbany ogród 140m2! Ponadto w ogrodzie znajduje się domek gospodarczy ok. 4m2. 

Jest to idealna nieruchomość dla osób starszych ze względu na parter i ogród, do którego można się dostać na dwa sposoby: z zewnątrz oraz z mieszkania. Ponadto mieszkanie idealnie nadaje się dla singli, pary, pary z dzieckiem czy pod inwestycję.

Pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach jest objęte ceną nieruchomości. Klatka schodowa szeroka i zadbana.

Osiedle kameralne i bezpieczne. Za bezpieczeństwo na osiedlu odpowiada monitoring, wjazd na teren osiedla jest zabezpieczony szlabanem na pilota.

Nieruchomość świetnie skomunikowana z pozostałą częścią Wejherowa a także z Trójmiastem. Osiedle znajduje się wokół terenu zabudowy niskiej i jednorodzinnej. Dookoła osiedla dominuje piękna zieleń, zaś na podwórku dominuje cisza i spokój. W najbliższej okolicy znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, plac zabaw dla dzieci, Biedronka, Żabka czy przystanek SKM.

Czynsz to 300-350 zł za miesiąc. W lokalu jest ogrzewanie podłogowe – miejskie, co gwarantuje najniższe możliwe opłaty. Termin wydania: styczeń/do ustalenia.