Wyjątkowy dom| Wysoki standard

939.000zł

Szczegóły

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość premium. Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2020r. w Redzie przy ulicy Warzywniczej. Oferta skierowana dla klientów, którzy cenią styl, klasę i nowoczesność

Wykończenie nieruchomości zostało zaprojektowane przez profesjonalnego Architekta. Do wykończenia nieruchomości zostały wykorzystane materiały z najwyższej półki. Łączny koszt wykończenia domu wyniósł ponad 400 000 PLN w 2020r. Przy obecnych stawkach materiałów i rosnących cenach za wykończenie przez fachowców, cena wykończenia nieruchomości byłaby zdecydowanie wyższa.

Wokół budynku do dyspozycji jest zadbana działka o powierzchni około 300m2. Teren dookoła budynku jest częściowo porośnięty nietuzinkową, piękną trawą a także wyłożona jest kostka brukowa wraz z kaflami. Na działce zainstalowany jest system nawadniania zieleni.

Salon znajduje się od strony zachodniej. W upalne i słoneczne dni przed promieniowaniem słonecznym skutecznie chroni duża markiza, która jest otwierana za pomocą pilota.

Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem to 131m2.
Kolejnym niewątpliwym plusem domu jest rozkład jego pomieszczeń. W skład wnętrza wchodzi duży i przestronny salon z aneksem o powierzchni 30,37m2
Ponadto na parterze znajduje się:
– wiatrołap z pomieszczeniem gospodarczym – 5,97m2
– WC 1,86m2
– przedpokój 6,87m2
– garaż 17,1m2
– kotłownia 3,16m2
Zaś na I piętrze znajduje się:
– pokój 11,95m2
– pokój 11,88m2
– sypialnia 12,3m2
– garderoba 6,98m2
– łazienka 7,8m2
– pralnia 1,97m2
– przedpokój 12,78m2

Nieruchomość jest ogrzewana za pomocą nowoczesnego pieca gazowego, który również odpowiada za ogrzewanie wody. W całej nieruchomości rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe, w łazience dodatkowo znajduje się grzejnik. W lokalu za bezpieczeństwo odpowiada zainstalowany alarm.

Nieruchomość świetnie skomunikowana z Wejherowem a także Trójmiastem. Osiedle znajduje się wokół terenu zabudowy niskiej i jednorodzinnej. Dookoła jest osiedla jest mnóstwo zieleni. Na podwórku dominuje cisza i spokój. W odległości do 10 minut samochodem znajduje się: szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy a także przystanek SKM. 

Informacje dodatkowe:
Opłaty – gaz przy trzyosobowej rodzinie za 2 miesiące(w sezonie zimowym) – 600 zł
– podatek od nieruchomości raz w roku – 260 zł.
Większość wyposażenia może pozostać w cenie nieruchomości.
Termin wydania: do uzgodnienia.