3 Pokoje| Centrum| SKM| Winda| Piwnica| Spół-Własn

389.000zł

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która idealnie sprawdzi się dla osób poszukujących wygodnego mieszkania w doskonale skomunikowanej części Rumi.

Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze budynku, co zapewnia przepiękny widok na Zatokę Gdańską, port w Gdyni oraz pobliskie lasy. Lokalizacja nieruchomości jest wyjątkowo korzystna, ponieważ zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta oraz okolicznych miejscowości.

Mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do głównej ulicy, prowadzącej do Wejherowa czy Gdyni, co umożliwia wygodny dojazd samochodem. Ponadto, stacja kolejki SKM znajduje się zaledwie 3-minutowego spaceru od nieruchomości, co stanowi duże udogodnienie dla osób korzystających z usług kolejowych.

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się las, galeria handlowa, szkoły, przedszkole co zapewnia dostęp do różnorodnych sklepów i punktów usługowych. Wszystkie te cechy sprawiają, że ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla klientów, którzy szukają nie tylko pięknego mieszkania, ale także wygodnej i dogodnej lokalizacji.

Mieszkanie zostało odnowione i jest gotowe do wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów wyposażenia. Większość mebli oraz sprzętu może pozostać w cenie sprzedaży.

Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 1,51m2, a przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców. Nieruchomość jest wynajmowana porządnym lokatorom od 6 miesięcy, którzy dbają o nieruchomość. Istnieje możliwość przejęcia lokatorów w cenie 1900 zł miesięcznie plus opłaty lub wprowadzenia się do pustego mieszkania w terminie do 2 miesięcy od podpisania aktu notarialnego.

Czynsz do spółdzielni wynosi 650 zł w lecie, a około 700 zł w zimie(przy 3 osobach). W skład tej kwoty wchodzi m.in. fundusz remontowy, ekipa sprzątająca, wywóz odpadów, gaz, woda ciepła i zimna, a także ogrzewanie w okresie zimowym. Koszty prądu oraz internetu pozostają we własnym zakresie.