3 Pokoje| SKM| Szkoła| Od Zaraz

349.000zł

Szczegóły

Nieruchomość jest niezamieszkała, możliwość szybkiego wprowadzenia się.

Lokal ma status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokalu, co za tym idzie obcokrajowcy mogą kupić tę nieruchomość bez uzyskiwania pozwolenia ze strony Ministerstwa.

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53,1m2, zlokalizowane w Wejherowie na Osiedlu 1000-lecia. Mieszkanie składa się z salonu, 2 pokoi, korytarza, łazienki, oddzielnej kuchni oraz piwnicy o powierzchni ok. 3.5m2.

Wszystkie elementy widoczne na zdjęciach oprócz telewizora w pokoju pozostają w cenie sprzedaży. Pozostają również elementy niewidoczne na zdjęciach jak zmywarka czy pralka.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku co zapewnia wygodne użytkowanie oraz dostęp do naturalnego światła. Co istotne salon znajduje się od strony zachodniej.

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym oraz został ocieplony. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe.

Lokalizacja mieszkania to niewątpliwy atut. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, restauracji oraz punktów usługowych, co zapewnia wygodne korzystanie z różnych usług na co dzień. Bliskość lasu umożliwia spędzanie wolnego czasu na łonie natury, co jest szczególnie ważne dla osób ceniących aktywny wypoczynek.

Mieszkanie jest idealne dla młodych par, singli oraz rodzin z dziećmi, które poszukują nieruchomości w dogodnej lokalizacji oraz cenią sobie wygodę, spokój oraz funkcjonalność. 

Informacje dodatkowe:
Opłaty: Czynsz latem to ok. 500 zł, zaś zimą to ok. 600 zł.