2 Pokoje| Nowoczesne Budownictwo| Niskie Opłaty

259.000zł

Szczegóły

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(32,3m2) usytuowane w nowoczesnym budynku z 2007 roku, wybudowanego przez dewelopera “Orlex” przy ulicy Necla w Wejherowie.

W lipcu w mieszkaniu została wymieniona cała stolarka okienna na porządne 3 szybowe okna oraz ściany w lokalu zostały pomalowane w kolorze białym.

Cały sprzęt widoczny na zdjęciach w tym min. stół z krzesłami, komoda, telewizor, łóżko, lodówka czy pralka mogą pozostać w cenie sprzedaży. 

Opłaty w sezonie letnim to zaledwie 230 zł, zaś zimą 280 zł. W mieszkaniu rozprowadzone jest ogrzewanie miejskie podłogowe, które słynie z komfortu, efektywności i najniższej ceny za ogrzewanie nieruchomości dostępne na rynku. W mieszkaniu każde pomieszczenie ma indywidualny termostat do ustawiania temperatury.

Za bezpieczeństwo na osiedlu odpowiada monitoring oraz szlaban wjazdowy.

Osiedle jest świetnie skomunikowane z resztą miasta. W najbliższej odległości od budynku znajduje się las, plac zabaw, boisko do grania w piłkę nożną, wiata, Delikatesy, Żabka, szkoła podstawowa, Biedronka, Rossmann, Centrum Handlowe Kaszuby, poczta, pizzeria, apteka, przystanek autobusowy, przystanek SKM.

Termin wydania lokalu: od zaraz.