Wejherowo, Stefczyka.

559.000zł

Szczegóły

Na sprzedaż w pełni urządzone, 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Gryfa przy ulicy Stefczyka w Wejherowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze, nowoczesnego budynku, który został wybudowany przez dewelopera KRJ w 2010r.
Pod budynkiem znajduje się hala garażowa oraz piwnice dla mieszkańców. Osiedle kameralne, na terenie inwestycji znajdują się tylko 4 budynki. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada zainstalowany monitoring, osiedle jest zamknięte dla osób z zewnątrz.

Nieruchomość w otoczeniu zieleni oraz pełnej infrastruktury usługowo-handlowej.

W najbliższej okolicy znajduje się niska zabudowa domów jednorodzinnych, co gwarantuje prywatność i zachowanie kameralności. Do 10 minut pieszo znajduje się między innymi szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek SKM, las, plac zabaw dla dzieci i młodzieży oraz mniejsze i większe sklepy spożywcze. Osiedle znajduje się 2 minuty od krajowej “6”.

Plan mieszkania wraz z powierzchnią pomieszczeń dostępny jest w galerii. Do mieszkania przynależą 2 piwnice oraz prywatne miejsce postojowe w hali garażowej. Na terenie osiedla znajduje się kotłownia gazowa, która odpowiada za ogrzewanie mieszkań oraz wody. Czynsz w sezonie zimowym przy 4 osobach to jedyne 600 zł, zaś w okresie letnim to 530 zł. 

Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. W budynku znajduje się tylko 13 mieszkań co gwarantuje więcej prywatności i spokoju. Zdecydowana większość obecnych właścicieli nieruchomości mieszka na osiedlu do dzisiaj. Jest dowodem na to, że na Osiedlu mieszka się wyjątkowo komfortowo.

Termin wydania nieruchomości: 2/3 miesiące lub do uzgodnienia.